עורכת דין לענייני משפחה

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

תפקידה של עורכת דין לענייני משפחה הינו משמעותי בעת פתרון סכסוכים, ליווי בתיקי אפוטרופסות וגישור לצד ניהול הסכמים ועוד. בשל כך, עליה להחזיק בהכשרה המתאימה, הרקע והניסיון המתאימים וכמובן – יכולת הכלה ואמפתיה כלפי הלקוח. וזאת, בשל המעורבות שלה במגוון רבדים אישיים במתרחשים בחייו של הלקוח. מעוניינים לפתוח תיק גירושין? ברצונכם לקבל את פיצויי הכתובה? או שמא תרצו לנסח צוואה? במקרים אלו ואחרים, שני ליבמן משרד עורכי דין תשמח לסייע לכם. וזאת, על ידי בניית אסטרטגיה מקיפה – תוך הבנה כי אתם אלו שתתמודדו עם התוצאות של ההליכים השונים.

עורכת דין לענייני משפחה: לקבוע פגישת ייעוץ

כולנו שואפים לנהל חיי שגרה נורמטיביים; חיי יום-יום הכוללים, בין היתר, ניהול קריירה ומשפחה כמו גם טיפול בקרובי המשפחה והחברים. עם זאת, לא תמיד כך המצב. למה הכוונה? בין אם מדובר בבקשה ליישוב סכסוכים, ניהול מרוץ הסמכויות כאשר ידכם על העליונה, קביעת משמרות על הילדים וזמני השהות עמם לצד היבטים רבים אחרים, אין ספק שגירושין היא דוגמה בולטת למשבר ולקרע בחייה של כל משפחה.

במקביל לכך, ישנם מקרים מורכבים לא פחות הדורשים ייעוץ משפטי מקצועי. כלומר, בין אם מדובר בבקשת התנגדות לצוואה, עריכת צוואה בעת הליכי גירושים ועוד – כדי לפתור קונפליקטים אלו, מומלץ לפנות אל עורכת דין שני ליבמן ולהתייעץ עמה לגבי שלבי הפעולה השונים. בבואכם להגיע לפגישת ייעוץ הראשונית, עורכת דין זו תשמע בפירוט רב את הסיבה שהביאה אתכם למשרדה. כמו כן, היא תקשיב לשאלותיכם ותענה עליהן באופן המיטבי ביותר. מעבר כך, נגבש תכנית פעולה; אסטרטגיה אשר תנחה אותנו הלאה – עד לקבלת התוצאה הרצויה.

עורכת דין לענייני משפחה

סיוע מקצועי לצד אוזן קשבת

בבואכם לערוך צוואה, להתחיל בהליך גירושין או המצבים מורכבים אחרים, תזדקקו לשירותיה של עורכת דין לענייני משפחה מקצועית: שני ליבמן משרד עו"ד לענייני משפחה. בזכות שירותיו של משרד זה, תזכו לליווי וייצוג מקצועי מול הגורמים הרלוונטיים ויותר מכל – תזכו ליחס חם ולאוזן קשבת.

צרו איתנו קשר על מנת לקבוע פגישת ייעוץ.