עורך דין משפחה בראשון לציון

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

חיפוש אחר עורך דין משפחה בראשון לציון מתבסס על מספר פרמטרים: הכשרה מקצועית, ניסיון ורקע רלוונטיים בניהול תיקים, רמת זמינות לצד יחס אישי לכל לקוח ולקוח. כמו כן, חשוב לקבל המלצות מסביבתכם הקרובה; אנשים שנקלעו לסכסוכים או למצבים מורכבים והסתייעו בשירותיו של עורך דין שתחום עיסוקו הוא ענייני משפחה. בסיומו של תהליך חיפוש זה, תגיעו לכתובת אחת ויחידה: שני ליבמן משרד עורכי דין. משרד זה מחזיק בניסיון ובמוניטין רב. כמו כן, אנו מתעדכנים בקביעות ובפסיקות החדשות. כך, נוכל להעניק לכם את הייעוץ והליווי המקצועי ביותר.

עורך דין משפחה בראשון לציון: עריכת הסכמים

שירותיהם של עורכי דין המתמחים בענייני משפחה הנם מגוונים וכוללים סיוע בנקודות הבאות:

  • ניכור הורי – הליך גירושין הינו תוצאה של פרידה בין בני זוג נשואים. אף פרידה איננה קלה – במיוחד כאשר אחד הילדים מסרב לשמור על קשר עם אחד ההורים. היבט זה, המוכר גם בתור תסמונת ניכור הורי, נובע במקרים רבים מהסתה של הורה אחד כלפי ההורה השני. לכך השפעה חמורה על הדינמיקה המשפחתית. עם זאת, ישנן דרכים שונות להתמודד עם מצב זה כאשר שיתוף פעולה עם עורך דין מומחה בענייני משפחה יסייע לכם בכך.
  • הסכמי ממון – מדובר באחד החוזים החשובים ביותר אותם תערכו. למה הכוונה? כאשר בני זוג רואים עתיד לקשר ומחליטים לקשור את גורלם אחד בשני – בין אם דרך נישואין או שמא בתור ידועים בציבור, מומלץ אף לערוך הסכם זוגיות. מדובר במעין תעודת ביטוח הנוגעת לרכוש שכל אחד מביא לקשר. כלומר, הסכם זה יאפשר לשני הצדדים לחלק על פי הסכמה מראש את רכושם במקרה של מו"מ פרידה.
  • הסכמי הורות – ילדים מגיעים לאוויר העולם במגוון דרכים ומסגרות משפחתיות, כאשר חלקן נוגעות להורות משותפת. במקרים בהם אנשים אשר אינם נמצאים במערכת זוגית ומעוניינים לממש את הפוטנציאל ההורי שלהם, יש ביכולתם להעמיד את הדור הבא בדרכים אלטרנטיביות ומומלצות. הליך זה יתממש, במקרים רבים, על ידי ניסוח הסכם לצורך הורות משותפת.

עורך דין משפחה בראשון לציון

יחס אישי וסיוע מקצועי

בין אם מדובר בניהול הליכי גירושין,  הסכם ממון או הסכם הורות, כדי לסכם את הנקודות השונות כך שיטיבו אתכם – צרו קשר עוד היום עם שני ליבמן משרד עורכי דין. עורכת הדין שני ליבמן הינה ממקימיו של המכון לניהול משברים במשפחה. כמו כן, היא מרצה בתחום דיני המשפחה. משרד עורכי הדין בבעלותה יעניק לכם, ללא ספק, את הסיוע המקצועי ביותר לצד יחס אישי ואדיב.