עורך דין ירושה מומלץ

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

שיתוף פעולה עם עורך דין ירושה מומלץ יוביל לתוצאה הרצויה. החל מפגישת הייעוץ, מענה על שאלותיו השונות של הלקוח, לצד בקיאות מרשימה בחוקים ובנהלים השונים כמו גם ייצוג בערכאות השונות – על מומחה זה להחזיק בידע, ההכשרה והניסיון הדרושים לצורך ניהול התיק על הצד הטוב ביותר. כמו כן, על עורך דין לגלות אמפתיה ורגישות כלפי הלקוח שלו, שכן הוא עובר תקופה לא פשוטה כלל וכלל. מעוניינים לבטל את צו קיום הצוואה? ברצונכם להגיש בקשה למינוי מנהל העיזבון? בין אם מדובר בשאלות אלו או אחרות, אנו מזמינים אתכם לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין; משרד מומחה בתחומי צוואות וירושות, לצד ענייני משפחה נוספים. מעבר לכך, צוות משרד זה ילחם עבור לקוחותיו.

עורך דין ירושה מומלץ: באילו שאלות יסייע לכם?

עולם המשפט בכלל וענייני משפחה בפרט הינם מורכבים – אך מעניינים ללא כל צל של ספק. חלק מתחום מרתק זה מתייחס לחוק הירושה ולניהול ראוי של תיקים אלו. בבואכם ליצור קשר עם עורך דין העוסק בעניינים אלו, נציין מספר מושגים חשובים:

  • רשם הירושות – רשם הירושות, המוכר גם בתור הרשם לענייני ירושה, עוסק בכל הנוגע להוצאתם של צווי קיום צוואה, צווי ירושה, בחינתן של התנגדויות לצווי ירושה, הפקדתן של צוואות, מינויו של מנהל עיזבון לצד פעולות חשובות אחרות העוסקות בירושות. כמו כן, נדגיש כי רשם הירושות הינו גוף רשמי הפועל בשיתוף פעולה עם בית המשפט לענייני משפחה.
  • צוואה הדדית – צוואה זו הינה מסמך משפטי אותו עורכים בני זוג. וזאת, מתוך רצון ומטרה משותפים להגביל את פעולותיו של בן הזוג אשר נותר בחיים. כמו כן, צוואה הדדית קובעת כי בעת פטירתו של אחד מבני הזוג, רכושו של הנפטר יעבור אל בן הזוג הנותר בחיים.
  • בקשה למתן צו ירושה – במקרים בהם הנפטר לא מותיר אחריו צוואה, יש לנהל את עיזבונו ואת אופן חלוקתו בין היורשים. חלק בלתי נפרד משלב זה כולל את הגשת הבקשה למתן צו ירושה. החל ממילוי המסמכים הנדרשים והגשתם, אפשרויות התשלום ועוד – מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין מומחה בענייני משפחה.

עורך דין ירושה מומלץ

להציג בקיאות בענייני משפחה

תחום הירושות הינו עולם ומלואו ולעיתים מוביל אנשים לתחושת חוסר אונים. במקום לאבד את העשתונות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל שני ליבמן משרד עו"ד לענייני ירושה . משרד זה יסייע לכם בתחום זה לצד ענייני משפחה אחרים כדוגמת עריכת הסכמי גירושין, הסכמי ממון, ליווי וייצוג לקוחות הגרים בחו"ל בכל ענייניהם המשפחתיים בישראל ועוד.