עורך דין גירושין בראשון לציון

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

מחפשים עורך דין גירושין בראשון לציון? תהליך פרידה בין בני זוג הנו מורכב וכאוב – בכך אין כל ספק. לצד כאב הלב והעצב, ישנם היבטים נוספים הדורשים סבלנות: החל מניהול ההליכים המשפטיים, חלוקת הרכוש שווה בשווה, פיצויי כתובה, קביעת המשמורת וזמני השהות עם הילדים המשותפים, לצד קביעת מזונות ואף ניכור הורי – כדי לערוך את הסכם הגירושין כראוי, מומלץ לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין. תחומי העיסוק של משרד מתרכזים סביב ענייני משפחה וגירושין. וזאת, תוך מתן שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג מול הערכאות המשפטיות הרלוונטיות.

עורך דין גירושין בראשון לציון: שלב אחר שלב

"והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה" – כולנו שואפים להגשים מטרה זו. החל ממציאת פרטנר תומך ואוהב, חתונה מאושרת ולבנה ועד הקמת תא משפחתי הכולל ילדים – מדובר בשאיפה חשובה מהמעלה הראשונה. עם זאת, במקרים רבים נישואים מפרקים. כתוצאה מכך, התא המשפחתי מתפרק גם כן ונגרם כאב רב לכל הגורמים המעורבים בדבר. עם זאת, אין זה אומר שלא ניתן לנהל את הגירושין כראוי, להפך. בשל כך, ובמידה ואתם מעוניינים להתחיל במסע מורכב זה – עליכם לבדוק מהן האפשרויות העומדות בפניכם.

השלב הראשון לאורך מסע זה כולל פתיחת תיק גירושין. מתלבטים האם גירושין הם אכן ההחלטה הנכונה? אינכם מעוניינים בגישור וברצונכם להתגרש מבן או בת הזוג? כדי לפתוח תיק גירושין, יהיה עליכם להיות סמוכים ובטוחים כי זוהי ההחלטה הנכונה עבורכם. מעוניינים לפתוח אותו בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כך או כך, חשוב לדעת כי לערכאה הנבחרת משמעות אקוטית לתוצאות של היום שאחרי.

השלבים הבאים בתהליך הגירושין כוללים, בין היתר, את אופן חלוקת הרכוש, הסדרי ראיית ילדים לצד היבטים רבים נוספים. כדי שניתן יהיה לערוך את הסכם הגירושין היטב ובאופן מפוקח, חשוב להסתייע בשירותיו של עורך דין מומחה בתחום ענייני גירושין.

עורך דין גירושין בראשון לציון

לייעץ, ללוות ולייצג את טובת הלקוח

הליך גירושין הינו הליך המעורר אמוציות רבות. בשל כך, מומלץ ביותר לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי עריכת הסכם הגירושין יתנהל באופן שקול. כמו כך, משרד עו"ד גירושין ייצג אתכם כראוי וישרת את האינטרס שלכם היטב. וזאת, לצד שירותי ייעוץ וייצוג מול הערכאות השונות. נשמח לעמוד לרשותכם.