עורך דין גירושין במרכז

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

מחפשים עורך דין גירושין במרכז ? אין ספק שהליך גירושין הוא כואב ומייסר. הרי זהו השלב בו בני זוג מבינים כי האהבה מתה ועליהם להגיע להבנות. כדי לנהל הליך זה על הצד הטוב והמקצועי ביותר באופן שישרת את האינטרסים שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין. צוות המשרד מכיר בכך שהמציאות המשפחתית הינה מורכבת. אנו נשמח לעמוד לרשותכם, להקשיב לכם, לייעץ וללוות אתכם עד לתוצאה הסופית והרצויה.

עורך דין גירושין במרכז: להכיל, להבין ולייצג במקצועיות

כאשר אנו מדמיינים את העתיד שלנו הוא כולל, בין היתר, זוגיות מאושרת וילדים בריאים. עם זאת, זוגות נשואים רבים מגיעים לאי-הבנות, סכסוכים ואף לבגידות. במקרים אלו, כאשר בני הזוג אינם רואים עתיד לקשר, הם יגיעו להחלטה הקשה הבאה: גירושין. לרוב, בני זוג המתכננים להתגרש יחשבו כיצד הם יוכלו לקבל יותר מהצד השני. עם זאת, במצב זה בו הלב מרגיש ולא מאפשר לחשוב באופן שקול, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה בענייני גירושין.

לאורך תהליך הגירושין, ובסיועו של עורך הדין בתל אביב, על שני הצדדים להגיע להחלטות במגוון נושאים חשובים. כמו מה למשל? החל מחלוקה של הרכוש המשותף – כולל החובות, תשלום המזונות עבור האישה, הסדרי המשמורת וזמני השהייה עם הילדים המשותפים, לצד מגורים כמו גם הוצאות נוספות – אין ספק שמדובר בתהליך ממושך הדורש סבלנות רבה.

בשל חשיבותו של תהליך זה, עליכם לבחור בעורך דין מקצועי, מנוסה ומכיל. במילים אחרות, על מומחה זה לעבור את ההכשרה הרלוונטית, להחזיק בניסיון וברקע המתאימים וכמובן – להציג בקיאות מרשימה בתחום. כמו כן, יהיה עליו להביע אמפתיה ולהבין את הלקוח היושב מולו.

עורך דין גירושין במרכז

לשרת את האינטרס של הלקוח

לאור מה שייקבע בהליך הגירושין, כך יראו חיי היום-יום שלכם – ביום שאחרי. כדי לוודא כי אתם מקבלים את כל המגיע לכם, מומלץ ליצור קשר עם שני ליבמן משרד עו"ד גירושין. משרד זה, המחזיק במוניטין גבוה בתחום עיסוק זה, ילווה אתכם ואף יציע אסטרטגיה מקיפה שתשרת את הצרכים שלכם היטב.