עו"ד צוואות

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

עו"ד צוואות ילווה אתכם באחד מהרגעים המכריעים והחשובים ביותר בחייכם: חלוקת הרכוש שלכם והסכמה על מי יקבל מה. כיום, יותר ויותר אנשים מבינים בחשיבותה של עריכת צוואה. שכן מדובר במסמך משפטי תקף אשר ימנע סכסוכים מיותרים לאחר הסתלקותכם מן העולם. בשל חשיבותו הרבה של מסמך זה, חשוב להקדיש לו את מלוא תשומת הלב שלכם. כמו כן, יהיה עליכם להסתייע בשירותיו של עורך דין מומחה בענייני משפחה. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הצוואה תכתב באופן המקצועי ביותר. מעוניינים לערוך צוואה? מדובר בצורת חשיבה נכונה וחכמה! כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין. אנו נשמח להעניק לכם את הייעוץ והליווי המקיף והאיכותי ביותר.

עו"ד צוואות: אילו סוגי צוואות קיימים?

ישנו מגוון רחב של צוואות. נציין את חלקן כעת:

  • צוואה בכתב יד – מדובר בסוג צוואה נפוץ למדי. כאשר אנו מדברים על צוואה בכתב יד, הכוונה היא בצוואה אותה כותב המצווה בעצמו ובכתב ידו שלו. כלומר, צוואה זו אין להדפיס. וזאת, תוך ציון התאריך, פירוט אופן חלוקת העיזבון וציון היורשים שיקבלו את הרכוש.
  • צוואה בפני עדים – צוואה זו יש לערוך ולחתום בנוכחותם של שני עדים אותם המצווה קובע מבעוד מועד. תפקידם של שני העדים הוא, ראשית, להוכיח כי צוואה זו היא מהימנה וכי המצווה ערך וניסח אותה מרצונו החופשי.
  • צוואה בעל פה – כאשר אדם נמצא במצב רפואי קשה או שמא הוא גוסס, ניתנת לו האפשרות בהתאם לחוק לערוך צוואה בעל פה. בנוכחות מעמד זה, יהיו שני עדים דוברי שפתו של המצווה. כמו כן, על העדים לרשום את הצוואה כפי שמעביר אותה המצווה – ובאופן המדויק ביותר.

עו"ד צוואות

לפעול לטובתכם

עריכת צוואה הנה אחת הפעולות החשובות ביותר שתבצעו במהלך חייכם. במידה ואתם מעוניינים לבצע פעולה זו, אתם מוזמנים לפנות אל שני ליבמן משרד עו"ד לענייני ירושה ולבקש את סיועה המקצועי. משרד זה מנהל מגוון רחב של תיקים העוסקים בענייני משפחה – וזאת, תוך שימת דגש מיוחד על העתיד כמו גם על טובתו האישית של הלקוח.