עו"ד הסכם ממון

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

בזכות עו"ד הסכם ממון תוכלו להתחיל את הפרק הבא בחייכם באושר ובשמחה – תוך הכנה לכל תרחיש שלא יקרה. רבים מאתנו מחפשים זוגיות מתוך מטרה למצוא איזון בחיינו, לקבל אהבה ובעיקר – להעניק אותה חזרה. עם זאת, הרגש גובר על כל חלק הגיוני אחר בחיינו. בשל כך, אנו נמליץ לכם לפעול באופן מפוקח, לשמור על הנכסים שלכם ולערוך הסכם ממון. כך, תוכלו להיכנס לזוגיות בלב שקט. שכן כל מה שהרווחתם ביושר – יישאר שלכם גם בעתיד. כדי לערוך הסכם באופן המיטבי, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין. אנו נפעל לשמור על טובתכם האישית.

עו"ד הסכם ממון: לקבוע את העתיד המשותף

אהבה היא אחד החלקים החשובים ביותר בחיי כולנו. הרי היא נותנת לנו טעם לקום בבוקר ולסיים יום נוסף עם חיוך על הפנים. מצאתם פרטנר תומך המעלה על פניכם חיוך? זכיתם! בבואכם למסד את הקשר, עליכם לבצע מספר פעולות מרכזיות ומשמעותיות: לצד תכנון חגיגת האהבה שלכם, יהיה עליכם, למשל, לערוך הסכם ממון.

אומרים על הסכם ממון שהוא הופך את הרומנטיקה לפעולה מנוכרת ועסקית. עם זאת, אנו רואים זאת כהשקעה ותכנון אסטרטגי של עתידכם. במילים אחרות, כדי לתכנן את העתיד שלכם כראוי עד לפרטים הקטנים ביותר, יהיה עליכם להגיע להחלטה בנוגע למספר רב של נושאים: החל מחלוקת הרכוש, ניהול החיים הכלכליים המשותפים וכו' – פרטים אלו יבטיחו כי תוכלו להיפרד בבגרות גם אם האהבה תסתיים.

מעוניינים לערוך הסכם ממון? כדי לקבוע את תנאיו השונים רצוי להיעזר בשירותיו של עורך דין העוסק בדיני משפחה. בין אם מדובר בהסכם ממון הנחתם טרום הנישואין או שמא מדובר בהסכם ממון שלאחר הנישואין – לחוזה זה יהיה השלכות חיוביות על עתידכם.

לערוך את הסכם חייכם

את הסכם הממון רצו לערוך כאשר היחסים בין בני הזוג מתנהלים על מי מנוחות. כך, שיקול הדעת יופעל ולא הרגש. אם גם אתם מעוניינים לערוך מסמך משפטי זה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם שני ליבמן משרד עורכי דין. אנו ננהל את המשא ומתן כראוי, תוך ייצוג מול הערכאות המשפטיות הרלוונטיות.

עו"ד הסכם ממון

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

מחפשים בגוגל את הביטוי: עורך דין הסכם ממון ראשון לציון? מי מאתנו לא חולם למצוא זוגיות מאושרת, אוהבת ותומכת? במקביל לכך, חשוב לא פחות לתת לשיקול הדעת שלנו להוביל את הדרך שלנו. כלומר, בבואכם למסד את האהבה שלכם חשוב לא פחות לערוך הסכם ממון. כך, במקרה של פרידה, חס ושלום, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הפרידה תתנהל באופן מכבד. מתכננים להתחתן בקרוב ומעוניינים לערוך הסכם נישואין? מיסדתם את הקשר שלכם לאחרונה וכעת תרצו לערוך הסכם ממון שלאחר נישואין? אתם מוזמנים לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין. צוות משרד זה יפעל לטובתכם האישית.

עורך דין הסכם ממון ראשון לציון: לנסח הסכם הוגן

אומרים כי האהבה משפיעה לטובה על הבריאות שלנו. בין אם מדובר בדאגה לשלומנו, שיחות ארוכות אל תוך הלילה לצד תחושה חמימה המעשירה את יומנו – אין ספק שלרגש האהבה יתרונות רבים. עם זאת, ולצד מצב הרוח המרומם והבריאות הטובה, עלינו להתייחס לזוגיות גם במבט מפוקח. במילים אחרות, ולאור העובדה כי קשרים רבים מסתיימים בפרידה – עלינו לתכנן בפקידה את העתיד. בהתאם, כדי לוודא כי במקרה של פרידה נקבל את המגיע לנו, מומלץ לקרוא את הנקודות הבאות:

  • הסכם טרום נישואין – החלטתם להתחתן? בשעה טובה! בטרם תמסדו את הקשר שלכם באופן רשמי, מומלץ לערוך הסכם ממון. מדובר בחוזה אשר יקבע מגוון רחב של נושאים לאורך תקופת נישואיכם וכמובן – בעת סיומו. לצורך עריכת הסכם מוקפד ומדוקדק, מומלץ להסתייע בשירותיו של עו"ד מומחה בענייני משפחה.
  • הסכם לאחר נישואין – רבים אולי לא מודעים לכך, אבל הסכם ממון ניתן לערוך גם לאחר הנישואין. מטרתו של הסכם ממון זה דומה לזו של ההסכם הנחתם טרום הנישואין. כלומר, מדובר בחוזה הנועד להסדיר אופן חלוקת הרכוש לצד היבטים אחרים. וזאת, כדי למנוע סכסוכים בעתיד בעת גירושין.

עו"ד הסכם ממון

לנהל את המשא ומתן – עד לרגע חתימת ההסכם

את הסכם הממון ניתן לערוך בכל שלב של הזוגיות – מתחילתה ועד סיומה. בהתאם לשלב בו נערך ההסכם, הוא יושפע ממצבם הכלכלי של בני הזוג ואורח חייהם כמו גם מקיומם של ילדים משותפים. כדי לנסח חוזה חשוב זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין. אנו בוחנים כל מקרה לגופו, את הרכוש שאתם מביאים אתכם לקשר, לצד פעולות רבות אחרות – הכול כדי לנהל את ההסכם באופן שיטיב עם שני הצדדים.