משרד עו"ד גירושין

התוצאה המשפחתית לצד התוצאה המשפטית

משרד עו"ד גירושין: תפקידו של עו"ד גירושין הנו מורכב ביותר: החל מעריכת הסכמי גירושין שייטיבו עם שני הצדדים, ייעוץ בעת כתיבה ועריכה של הסכמי ממון בין בני זוג, ועד ייצוג הלקוחות בערכאות המשפטיות הרלוונטיות – אין ספק שתפקיד זה דורש בקיאות רבה, השכלה והכשרה מתאימים כמו גם יכולת הכלה משמעותית. מתכננת להתגרש מבן הזוג ומעוניינת לדעת מהן הזכויות להן את זכאית? בת הזוג לשעבר שלך הגישה כנגדך תלונת שווא ואתה זקוק לסיוע משפטי? בין אם מדובר במצבים סבוכים אלו או אחרים, אנו ממליצים לכם לפנות אל שני ליבמן משרד עורכי דין. צוות משרד פועל מתוך רצון לענות על האינטרס האישי של לקוחותיו.

משרד עו"ד גירושין: מושגי יסוד בתחום זה

רבים מאתנו חולמים על זוגיות מאושרת. עם זאת, לא תמיד כך הדבר. עומדים בפני הליך גירושין? מומלץ להתעמק מעט במספר מושגי יסוד בתחום זה:

  • מרוץ הסמכויותכאשר בני זוג נשואים מביעים רצון להתגרש, עומדות בפניהם שתי ערכאות משפטיות מרכזיות: בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. כל ערכאה מחזיקה בסמכות לייצג ולהחליט בכל הנוגע להליך הגירושין. כאשר אחד מבני הזוג פונה ראשון לאחת מערכאות אלו ראשון – הוא זה שישלוט בהמשך על בחירת הערכאות שינהלו את תביעותיו.
  • ניכור הורי כאשר בני זוג נשואים נמצאים בעיצומו של הליך גירושין, ייתכן מצב בו אחד ההורים יסית את הילדים כנגד ההורה האחר. הסתה זו יכולה להוביל לכדי ניכור של הילדים כלפי הורה זה – גם אם אין לכך כל הצדקה. כדי לפתור את הקונפליקט הזה, רצוי לפנות אל עורך דין המתמחה בניהול תיקי גירושין. כך, ניתן יהיה להגיע אל תוצאה חיובית.

משרד עו"ד גירושין

להיפרד באווירה חיובית

אומרים שיש לדעת עם מי להתחתן – וגם ממי להתגרש. עומדים בפני גירושים ומעוניינים לבצע זאת באופן הוגן? ברצונכם לוודא כי אתם מקבלים את מלוא זכויותיכם לאורך הליך הגירושין מבן או בת הזוג? שיתוף פעולה מקצועי עם שני ליבמן משרד עורך דין יוביל לתוצאה הרצויה.

צרו איתנו קשר לפרים נוספים ותגיעו לפגישת ייעוץ על מנת שנראה כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם